AshLey TisdaLe-MiLey Cyrus fan cLub!:..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AshLey TisdaLe-MiLey Cyrus fan cLub!:..

Aradığınız herşeyi buLabiLirsiniz burda ashLey ve miLey hakkında xD

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

her şey bu röportajda...

4 posters
YazarMesaj
tubaaaa
Admin
Admin
tubaaaa

her şey bu röportajda... Empty
MesajKonu: her şey bu röportajda...   her şey bu röportajda... Icon_minitimePaz Nis. 20, 2008 10:22 am

ZAC EFRONLA İLGİLİ BİLMEK İSTEDİĞİNİN HERŞEY BU RÖPORTAJINDA..

ZAC EFRON...

Gerçek adım biraz uzun:Zachary david Alexander efron.takma adım da var;hollywood.

18 EKİM1987'de doğmuşum.Burcum terazi. Ama burcumun özelliklerini taşıyıp taşımadığımı sormayın,bu konulardan hiç anlamam.

hobilerim golf oynamak,kayak,kaya tıraşı ve sörf.

hayvanlarla herzaman aram çok iyi olmuştur.dreamer ve puppy adlı iki çoban köpeğim var. birde siyam kedisi var onun adıda simon.

Diğer bütün ünlüler aksıne benim ailem yıldızımın parlaması için deli gibi zorlamadı.

Ailem çok disiplinliydi..Okuldan dönünce

annemin yada babamın gözetiminde ders yapar,sonra onlarla yemeğe otururdum.Ardından bilgisayar oyunu oynamam için bana izin verirlerdi. Hayatım bundan ibaret

Ciddi disiplin vardı evimizde.Beşinci sınftayken saçımı kesmiş ve onlara yalan söylemiştim,bir haftalığına ceza vermişlerdi.

Ufacık bir çocukken dinlediğim şarkıların sözlerini ezberlerdim. Melodileri de hatasız okurdum.Birgün

radyo açtılar,şarkıya eşlik etmeye başladım.Piyano dersi almak isteyip istemediğimi sordular,ben de''Hayır,bence çok gereksiz'' deyip Gameboy'um ile oynamaya devam ettim.

Beyzbolu bırakıp piyano dersleri almaya başladığımda 11yaşındaydım.Şan dersleri de aynı dönemde başladı.Hayatımın en iyi işini yaptığımı sonradan daha iyi anladım.

2006 yılında ''HİGH SCHOLL MUSİCAL'da rol aldım.

o rolden hiç birşey beklemiyodum aslında.Ama genç seyirciler beni beğendi, sevdi.Böylece dünya çapında tanındım.Şimdi herkezin beni beğenmesi tabii ki onur veriyor.

İnanmayacaksınız ama okulun en kısa boylu çocuğu bendim.Dişlerimin arasında boşluklar vardı,alay konusu olurdum.Şimdi dergilerin yaptığı 100 en güzel insan sıralamasında yer alıyorum.Ne garip! Ben,bir anlamda, masaldaki 'Çirkin ördek yavrusuyum.'

Şu an, filmdeki rol arkadaşım Vanessa Hudgens'la birlikteyim. Zaten vanessa ile ilk filmin setinde tanıştık. Biz herşeyden önce arkadaşız. Bu şans, film çekimlerine de yansıdı ve birbirimizi fazlasıyla tamamladık.

''High School Musical'ekibi mükemmel insanlardan oluşuyor.Kurduğumuz iletişim harika..

Bol bol dans edip şarkılar söylemekte çok zevkli yakın zamanda filmin 3.bölümü çekilecek.Arkadaşlarımla bir araya gelip aynı ortamı birkez daha solumayı iple çekiyorum.

Çalışmayı çok seviyorum.Son aldığım film ''Hairspray'' oldu.

hani şu Jonh travolta'nın kadın kılığında olduğu film

Bir tür Elvis Presley taklidi olan bir delikanlıyı canlandırıyorum. Çekimlerde müthiş eğlendik.Tabi ki filmlerde ve dizilerde de oynuyorum .Ama benim asıl aşkım''MÜZİKAL''.

Güne uzun bir koşuyla başlıyorum.

Sevdiğim şeyler zaten uçuk -kaçık değildir.Sıradan bir insanım, kimseden farkım yok.Burnu havada insanlardanda hiç hoşlanmam.
*Dj_DaNgeR*
Admin
Admin
*Dj_DaNgeR*

MesajKonu: Geri: her şey bu röportajda...   her şey bu röportajda... Icon_minitimePaz Nis. 20, 2008 11:20 am

Saol canım müthiş bişi bu
https://ashleymiley.yetkinforum.com
tubaaaa
Admin
Admin
tubaaaa

MesajKonu: Geri: her şey bu röportajda...   her şey bu röportajda... Icon_minitimePaz Nis. 20, 2008 4:16 pm

evttttt[b][i][u] Very Happy
ozde_zanessa_3
Siteye yeni geldim!:..
Siteye yeni geldim!:..
ozde_zanessa_3

MesajKonu: Geri: her şey bu röportajda...   her şey bu röportajda... Icon_minitimePaz Nis. 20, 2008 9:06 pm

payLaşım için saoL gerçktn spr..!!** =)[b] lol!
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: her şey bu röportajda...   her şey bu röportajda... Icon_minitimePaz Nis. 20, 2008 10:18 pm

ozde_zanessa_3 demiş ki:
payLaşım için saoL gerçktn spr..!!** =)[b] lol!

ewt cnm saol
tubaaaa
Admin
Admin
tubaaaa

MesajKonu: Geri: her şey bu röportajda...   her şey bu röportajda... Icon_minitimePerş. Nis. 24, 2008 9:54 am

bişi deil paylaşcaz tabi Very Happy
yağmur tisdale
Alışmaya başladım!:..
Alışmaya başladım!:..
yağmur tisdale

MesajKonu: Geri: her şey bu röportajda...   her şey bu röportajda... Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 7:59 pm

saol cnm biliyodummmm

her şey bu röportajda...
1 sayfadaki 1 sayfası